Forum www.psychologia.fora.pl Strona Główna www.psychologia.fora.pl
stary człowiek też może
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niech mi ktoś doradzi..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.psychologia.fora.pl Strona Główna -> Fobie i myśli natrętne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonimowa18




Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:07, 20 Wrz 2018    Temat postu: Niech mi ktoś doradzi..

Mam 18lat. Codziennie spotykam się z chłopakiem co wiecznie przeszkadza moim rodzicom. Czasem widuje się z nim od 17 do 22 a czasem o 13. To chyba normalne że chcemy spędzać razem czas. Codziennie w domu muszę sprzątać bo jak nie jest wysprzatane to są same kłótnie. Dziś usłyszałam od mamy że jeśli jem kolację u mojego chłopaka w domu to mam się spakować i wyprowadzić. Nie chcę im się sprzeciwiać bo boję się o ich zdrowie, są chorzy na serce i jak coś się stanie to wszyscy będą mnie obwiniać a ja sama siebie. Co mam robić?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Administrator



Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 8:25, 13 Kwi 2019    Temat postu:

..

Jak radzić sobie ze stresem?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
autor: Władysław Andrzej Pitak


Gdy nasz mózg odbierze sygnał o zagrożeniu, do organizmu zostają uwolnione pewne hormony i specyficzne substancje chemiczne. One uaktywniają z kolei niektóre organy i narządy organizmu. Wtedy to właśnie zachodzą reakcje, które powodują typowe objawy stresu, ale stawiają również organizm w stan gotowości.




A co dzieje się wtedy w naszej psychice?

Najczęściej czujemy niepokój, gniew, strach, przerażenie. W głowie mamy pustkę, nie możemy się na niczym skoncentrować. Mogą pojawić się kłopoty ze snem, trudności w podejmowaniu decyzji. Często dopada nas poczucie bezradności.



więcej >>>

[link widoczny dla zalogowanych]

.


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.psychologia.fora.pl Strona Główna -> Fobie i myśli natrętne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin